Zabiegi SPA

Lepsze samopoczucie każdego z nas jest sprawą indywidualną. Zależy ono od wielu czynników: płci, naszego charakteru, wieku, upodobań, przyzwyczajeń, a także otoczenia i czasu, w którym się znajdujemy. Czas to także pora roku, faza Księżyca i etap w życiu, który każdego dnia inaczej wpływa na nasze samopoczucie.

Dzisiejsza oferta zabiegów w Hotelu Szablewski to dopiero początek. Co dzień, tydzień i miesiąc zmieniamy przestrzenie i rozwijamy się dla Was.

Mamy nadzieję, że odkryjecie w naszej ofercie zabiegowej znajdą Państwo już dziś dla siebie trochę natury, odrobinę luksusu, dużo zdrowia, zastrzyk młodości i energii oraz morze spokoju i przyjemności!

KĄPIELE I SAUNA

Saunowanie w gorącej fińskiej saunie wraz z rytuałem peelingowym
Godzinne saunowanie w gorącej fińskiej saunie wraz z rytuałem peelingowym
40 minut 130 PLN/os.
Mleczny rytuał kąpielowy w wannie OFURO
Kąpiel w kozim mleku dla jednej lub dwóch osób wzbogacona lampką białego wina
40 minut 100 PLN/1 lub 2 os.
Winny rytuał kąpielowy w wannie OFURO
Kąpiel w winie dla jednej lub dwóch osób wraz z winem
60 minut 100 PLN/1 lub 2 os.
Piwny rytuał kąpielowy w wannie OFURO
Kąpiel w piwie dla jednej lub dwóch osób z piwem
40 minut 100 PLN/1 lub 2 os.
Kąpiel w wannie OFURO połączona z masażem 40 minut 150 PLN/os. 260 PLN/2 os.

MASAŻE

Twój klasyczny masaż „na miarę”
Masaż klasyczny całego ciała dopasowany do indywidualnych potrzeb – kondycyjny, witalizujący, relaksujący lub modelujący (do wyboru) na specjalnej mieszance olejów lub balsamów do Twoich potrzeb i maksymalnego efektu dopasowujemy nie tylko balsamy i olejki eteryczne, ale także technikę, intensywność i szybkość ruchów.
60 minut 250 PLN
La Stone – masaż kamieniami
Harmonijne połączenie rozmaitych technik masażu rozgrzanymi kamieniami bazaltowymi. Doprowadza do pozytywnego przekrwienia w każdym rejonie ciała, łagodzi napięcie oraz zmęczenie mięśni i stawów, a także wspomaga ich regenerację. To nowa inspiracja dla tych, którzy chcą poznać odczucia na innym poziomie niż w masażu klasycznym. 
60 minut 280 PLN
Masaż pleców – lędźwie, kark i szyja
Masaż nastawiony na rozluźnienie mięśni krzyżowo-lędźwiowych i przykręgosłupowych wzdłuż całego kręgosłupa oraz mięśni karku i szyi. To idealny relaks oraz doskonała metoda na bolące i napięte mięśnie.
30 minut 100 PLN
Masaż dla sportowców – całego ciała
Masaż sportowy poprawia krążenie krwi i limfy, zmniejsza stres, poprawia metabolizm, zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji (mięśnie, stawy i więzadła są odpowiednio rozgrzane i elastyczne) oraz pozwala zmniejszyć zmęczenie po intensywnym wysiłku fizycznym i uniknąć jego negatywnych skutków (bólu mięśni i zakwasów).
60 minut 250 PLN
Masaż limfatyczny
Stymuluje się naczynia limfatyczne do szybszego transportu limfy do węzłów chłonnych, w których jest filtrowana. Pomaga przenosić zastałe płyny z tkanki śródmiąższowej do naczyń limfatycznych, zmniejszając w ten sposób obrzęk i stymulując układ odpornościowy do pracy. Masaż wpływa korzystnie na usuwanie toksyn z organizmu oraz poprawia napływ bogatej w tlen krwi tętniczej.
30 minut 100 PLN
Masaż manualny rozbijający tkankę tłuszczową – wyszczuplanie i regeneracja, wybrane części ciała
Polega na manualnym rozbijaniu podskórnej tkanki tłuszczowej, z jednoczesnym przepychaniem złogów tłuszczowych w kierunku punktów limfatycznych.
20 minut 180 PLN

MADEROTERAPIA KOLUMBIJSKĄ

Wykonywaną przez doświadczoną Kolumbijkę Idianę!

Maderoterapia to terapia, która wywodzi się z dalekiej i egzotycznej Kolumbii, działa na nasze ciało antycellulitowo i ujędrniająco! Podczas zabiegu łączymy ze sobą masaż manualny oraz pracę specjalnymi drewnianymi narzędziami. W ten sposób, zupełnie bezboleśnie, pięknie modelujemy każdą sylwetkę. Praca nad ciałem, w każdym przypadku, dobierana jest indywidualnie, dlatego szybko możemy uzyskać pożądane efekty.

 

JAK DZIAŁA MADEROTERAPIA? 

 

Dzięki anatomicznie zaprojektowanym narzędziom, masaż działa na ciało wieloetapowo, stymulując i wzmacniając włókna kolagenowe oraz usuwając zastoje limfatyczne i obrzęki dzięki technikom drenażowym. Wałki, wykonane z drewna, docierają nawet do trudno dostępnych obszarów ciała, a przy tym są wysoce bezpieczne.

Zabieg jest intensywny, ale podczas niego nie odczuwa się bólu. Każdą sesję rozpoczynamy paroma technikami drenażu limfatycznego oraz specjalnymi ćwiczeniami oddechowymi. Po nich wykonujemy 60 lub 90 minut masażu z wykorzystaniem drewnianych narzędzi. 60 minutowa sesja pozwala na opracowanie brzucha wraz z boczkami lub całych nóg i pośladków. 90 minutowa sesja to możliwość wykonania masażu centralnej części brzucha i całych nóg z pośladkami lub brzucha wraz z boczkami i wybranymi partiami nóg. By jak najszybciej uzyskać widoczne efekty, polecamy serie zabiegów, wykonywane w odpowiednim odstępie czasowym.

Ich liczba zależy od stanu naszego ciała oraz od poziomu, który nasz Gość chce uzyskać. Podczas pierwszego spotkania nasza masażystka dokona odpowiednich pomiarów, określi potrzebną częstotliwość i liczbę zabiegów, udzieli również niezbędnych wskazówek.

PRZECIWWSKAZANIA? 

aktywne infekcje bakteryjne, wirusowe (opryszczka) i grzybicze uczulenie na składniki stosowanych preparatów ciąża i okres połogu przewlekłe choroby w okresie ich zaostrzenia podwyższona temperatura ciała Nasza masażystka przed każdym z zabiegów przeprowadzi szczegółowy wywiad w celu określenia przeciwskazań. Jeśli posiadają Państwo jakiekolwiek wątpliwości przed rezerwacją zabiegu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. 

CENNIK (od każdej ceny -20%, sprzedajemy po 5 min zabiegów)
  • Zabieg podstawowy: 60 min – 200 zł
  • Zabieg rozszerzony: 90 min – 250 zł
  • Zabieg podstawowy – pakiet 8 zabiegów, 8 x 60 min – 1400 zł
  • Zabieg rozszerzony – pakiet 8 zabiegów, 8 x 90 min -1750 zł
  • Zabieg podstawowy – pakiet 12 zabiegów, 12 x 60 min – 2000 zł
  • Zabieg rozszerzony – pakiet 12 zabiegów, 12 x 90 min – 2500 zł