EKSPRESOWY DETOX SOKOWY (3 dni / 2 noclegi)

Pakiet dostępny przez cały rok.

Dla minimum 5 osób.

3-dniowy program oczyszczania i regeneracji organizmu oparty o dietę sokowo-koktajlową. To zastrzyk zdrowej energii z mocą witamin oraz pierwszy krok do efektywnego odchudzania lub po prostu dobry wstęp do zmiany nawyków żywieniowych.

Chcesz poczuć się lepiej i lżej, zadbać o siebie, mieć więcej energii, lepsze samopoczucie, zgrabną sylwetkę, młodą promienną cerę i jędrną skórę? Pozwól odpocząć swojemu ciału, niech się dogłębnie zregeneruje w Hotelu Szablewski.

Nasz 3-dniowy program oczyszczania i regeneracji EKPRESOWY DETOX SOKOWY to pobyt oparty na diecie sokowej, uzupełniony o pakiet zabiegów z zakresu pielęgnacji zasadowej oraz umiarkowane aktywności ruchowe dla osób, które chcą w przyjemny sposób pozbyć się od dwóch do trzech kilogramów zbędnej tkanki tłuszczowej oraz nadmiaru zgromadzonej w organizmie wody. A to wszystko w atmosferze leśnej ciszy i uzdrawiającej natury!

Toksyny, czyli związki bezpośrednio szkodzące naszemu zdrowiu, są niestety wszechobecne: znajdują się w jedzeniu, powietrzu, wodzie, kosmetykach czy detergentach. Jest ich tak wiele, że oczyszczanie organizmu z toksyn, aby mógł sprawnie i prawidłowo funkcjonować, staje się coraz trudniejsze. Jeżeli zastanawiasz się, jak rozpoznać objawy zanieczyszczonego organizmu, są to m.in.: zmęczenie, apatia, alergie, migreny, choroby autoimmunologiczne, zmiany skórne, narośla, wypadające włosy, kruchość paznokci, problemy z utrzymaniem zgrabnej sylwetki pomimo przestrzegania diety, problemy ze snem, zapalenie zatok, częste przeziębienia czy infekcje lub kamienie żółciowe. Jeżeli któryś z nich dotyczy Ciebie, nie zwlekaj i skorzystaj z naszego 3-dniowego programu oczyszczania i regeneracji EKSPRESOWY DETOX SOKOWY.

W ramach pakietu EKSPRESOWY DETOX SOKOWY stosujemy klasyczne soki wyciskane oraz miksowane zielone koktajle, łączące dużą ilość zielonych warzyw, bez rezygnacji z naturalnej słodyczy owoców. Dietę w pakiecie uzupełniamy ziołową herbatą i przyprawami, które wspomagają usuwanie toksyn. Dzienna dawka sześciu zdrowych soków utrzymuje ciało w pełni energii, odmładza je i regeneruje, pomagając równocześnie wejść na kolejne etapy oczyszczenia. Nasz program został stworzony po to, aby przywrócić naturalną równowagę ciała i dodać mu witalności. Świetnie sprawdza się również jako pierwszy krok do zmiany nawyków w celu wdrożenia zdrowego stylu życia na co dzień. Ten 3-dniowy pakiet oczyszczająco-regenerujący to także świetny wstęp lub pierwszy etap diety odchudzającej (możliwej do kontynuacji w domu lub w ramach naszego programu DETOX Z DIETĄ OWOCOWO-WARZYWNĄ), który charakteryzuje się niską kalorycznością oraz wysoką zawartością składników bioaktywnych pobudzających spalanie tkanki tłuszczowej.

PAKIET EKSPRESOWY DETOX SOKOWY OBEJMUJE:

 • 2 x nocleg w pokoju comfort
 • 1 x powitalny zestaw pielęgnacyjny „Oleje z natury”
 • 2 x całodzienny pakiet kulinarny z dietą sokową, składający się z 5 porcji świeżo wyciskanych, miksowanych i komponowanych soków i koktajli owocowo-warzywnych w ciągu dnia
 • 1 x relaksujący rytuał SPA – do wyboru:
  • oczyszczająca kąpiel w soli morskiej
  • lub kąpiel ziołowa z automasażem 
  • lub rytuał peelingu zasadowego w saunie 
 • 2 x lekki trening dla ciała i ducha w terenie lub na sali – przy złej pogodzie (w tym np. Nordic Walking, slow jogging, Qigong, spacer po lesie z ćwiczeniami oddechowymi lub wieczorna/poranna/popołudniowa joga – zgodnie z tygodniowym harmonogramem aktywności)
 • możliwość codziennych kąpieli leśnych (na hamakach, w postaci spacerów czy joggingu – dla aktywnych)
 • możliwość wypożyczenia kijów do Nordic Walking
 • bezpłatny parking
 • nieograniczony dostęp do bezprzewodowego Internetu
 • możliwość wzbogacenia pakietu o opcję DELUXE z dodatkowymi atrakcjami.

DODATKOWO W OPCJI DELUXE:

 • 1 x masaż – do wyboru:
  • modelująco-ujędrniający masaż całego ciała Body Shape dla przyjemności i pięknej sylwetki 
  • lub zasadowy, oczyszczająco-relaksujący masaż całego ciała Detox.

CENNIK REGULARNY:

Ekspresowy detox sokowy w opcji podstawowej w pokoju 2-os.: od 490 zł / os.

Ekspresowy detox sokowy w opcji DELUXE w pokoju 2-os.: od 690 zł / os.

Dopłata do pokoju 2-os. do pojedynczego wykorzystania: 40 zł za dobę (czyli łącznie 80 zł za pobyt)

CENNIK PROMOCYJNY przy rezerwacji do 20.06.2022:

Ekspresowy detox sokowy w opcji podstawowej w pokoju 2-os.: od 350 zł / os.

Ekspresowy detox sokowy w opcji DELUXE w pokoju 2-os.: od 530 zł / os.

Dopłata do pokoju 2-os. do pojedynczego wykorzystania: 30 zł za dobę (czyli łącznie 60 zł za pobyt)